5% הנחה למזמינים מלון באתר
מלונות היוקרה של ישרוטל

מלונות היוקרה של ישרוטל

מחלקת הכנסים מציעה לך פתרון כולל

 • אירוע לכל חלום עם רשת מלונות ישרוטל
  כל אירוע, כנס, יום עיון או יום חברה מתחיל בחלום, ברעיון.
  ואנחנו בישרוטל, אוהבים להגשים חלומות....

  כנסים ואירועים ברשת מלונות ישרוטל הם הדרך שלכם להפקת אירוע בראש שקט. מלונות הרשת והצוותים המקצועיים שלנו מארחים, מארגנים ומלווים כנסים ואירועים מכל הסוגים כבר קרוב ל- 30 שנה. החל מישיבת הנהלה מצומצמת של 10 אנשים ועד לפסטיבל "ישרוטל פאזה מורגנה" הנמשך מספר ימים ומארח אלפי אנשים ועשרות פעילויות- הניסיון והידע המקצועי שלנו, עם הגב הרחב של רשת מלונות ישרוטל השונים, נותן לנו את הכלים והאמצעים להביא לידי ביצוע מושלם אירועים וכנסים מכל סוג ובכל סדר גודל.

  בכל אירוע שאתם מקיימים ברשת ישרוטל אתם נהנים גם מארגון מושלם וגם מהמתקנים הטובים והמתקדמים בארץ. מלונות הרשת ברחבי הארץ מציעים מגוון רחב של אולמות אירועים, אולמות כנסים, חדרי ישיבות, מטבחים, אטרקציות, הפעלות, ציוד ואנשי מקצוע מהטובים בתחום. הגב הרחב של רשת ישרוטל מבטיח לכם שכל אירוע או כנס עליו אתם חולמים, לא יהיה פחות ממושלם.

  חשוב לזכור!

  במידה ואתם מתכננים כנס או אירוע מכל סוג, גם אם אתם נמצאים בשלבים הראשוניים של הרעיון - פנו אלינו מוקדם ככל האפשר, טלפונית או באמצעות אתר ישרוטל. תכנון מוקדם לפרטי פרטים הוא הבסיס להצלחה של כל אירוע.


  ישרוטל ישיר לקבוצות
  חופשות קבוצתיות הן המומחיות שלנו בישרוטל. מחלקת הקבוצות של ישרוטל עומדת בקשר ישיר עם גופים המעוניינים לצאת לחופשה מרוכזת, ומתמחה בארגון נופש קבוצתי עבור קבוצות בכל סדר גודל. 8 מלונות ישרוטל באילת יחד עם 4 מלונות ברחבי הארץ מאפשרים לכם לנצל את התקציב שלכם בצורה היעילה ביותר ולהוציא את המקסימום מכל אירוע.
  לפרטים נוספים הקליקו כאן


  מחלקת הכנסים של ישרוטל מציעה לך פתרון כולל
  בישרוטל הטיפול בכנס או באירוע מקיף את כל הפרטים. הכל מתבצע In House: החל מהלנת האורחים, ועד לסידור הפרחים, מציוד המולטימדיה ועד לתלבושות המלצרים, מהתפאורה המרשימה לאירועים ועד לקייטרינג המעולה

  מנהלת כנסים רשתית : סיגל מרש