מלונות היוקרה של ישרוטל

פרופיל החברה

חיפוש חופשה
לבחירת מלון או אזור
לבחירת מלון או אזור
בחירת תאריכים
בחרו הרכב חדרים
חדרים:1 מבוגרים:2 ילדים:ללא תינוקות:0
חדר 1
מבוגרים
2
ילדים
0
תינוקות
0
טסים:ללא
יש לך קוד הטבה?
חזור לעמוד........
פרופיל החברה
  • רשת ישרוטל החלה את דרכה בשנות ה-80. דיוויד לואיס, איש עסקים יהודי בריטי זיהה את הפוטנציאל של העיר אילת והקים בה  בשנת 1984 את מלון המלך שלמה (לימים ישרוטל המלך שלמה). המלון זכה באהבת הקהל וההצלחה האירה לו פנים. רשת ישרוטל המשיכה להתפתח עם מלונות נוספים, בהתחלה באילת ואחר-כך ברחבי הארץ, כיום הרשת מונה 17 מלונות ברחבי ישראל, ומלונות חדשים עתידים להיפתח בקרוב.


    בשנת 1994 נפתח מלון רויאל ביץ' אילת, שהיה מלון הדגל של רשת ישרוטל באילת. זהו המלון היוקרה הראשון של ישרוטל והוא סימן על העתיד לבוא, מלונות יוקרה שיציבו סטנדרטים חדשים של מתקנים ושירות בישראל. בשנת 1996 נפתחה אחוזת הבריאות והספא יערות הכרמל, האחוזה הייתה מלון הספא הראשון בישראל ומאז ועד היום היא זכתה לקהל גדול של אורחים שמגיעים למקום כדי ליהנות מהמלון הייחודי והמפנק.
    עם השנים נפתחו ברשת ישרוטל מלונות יוקרה נוספים ובשנת 2015 כאשר הושק מותג ישרוטל מלונות יוקרה הוא כלל את רויאל ביץ' תל אביב, כרמים ובראשית בנוסף לאחוזת יערות הכרמל ולרויאל ביץ' אילת. לרשימה של מלונות נפלאים אלה התווסף בשנת 2017 מלון אוריינט הממוקם במושבה הגרמנית בירושלים.
    המשותף למלונות אלה הוא תודעת השירות הגבוהה, החדרים המרווחים, המתקנים המפנקים, האוכל המצוין ומעל כל אלה, הרצון שכל מלון יוקרה יציע חווית אירוח ייחודית שתהפוך את החופשה של האורחים לבלתי נשכחת.