5% הנחה למזמינים מלון באתר
בילויים

בילויים

חזור לעמוד........
פעילויות ספורט באחוזה

פעילויות ספורט

 • שיעורי ספורט וכושר באחוזה:
  BODYBALANCE
  קחו פסק זמן והפיגו את המתחים והלחצים היומיומיים למשך 50 דקות ותיהנו משיעור קבוצתי בליווי מוסיקה, המשפר את המצב הגופני והנפשי.
  שיעור המשלב בין: טאי-צ'י, יוגה ופילטיס ומותיר אתכם ארוכים, ממוקדים ורגועים יותר.
  BODYBALANCE מתחיל ע"פ סדרה של טכניקות שונות, אימונים פשוטים אך מאתגרים המסתיימים במדיטציה והרפיה.
  המדריך ילווה אתכם ויציע אפשרויות שונות בהתאם לדרגת הכשירות שלו. (חובה-בגדי ספורט נוחים) מתאים לכולם.FB / FL / E
  עלות השיעור לאדם: 280 ₪ ולזוג: 380 ₪.

  CXWORX
  LES MILLS
  האימון המושלם לעיצוב וחיזוק הגוף.
  האימון מבוסס מחקרית, פועל בשיטת שלושים דקות החדשה ומשלב בין אימון אישי ואנרגיה של אימון קבוצתי לצד תנועות מתוזמנות ומוסיקת.
  לכל התרגילים בCXWORX יש אפשרויות מספר אפשרויות, כך שניתן לעלות את רמת הכושר. באימון של חצי שעה מדריכים מנוסים ידריכו אתכם לעבוד עם משקולות ו"TUBES" בטכניקה נכונה וגם בתרגילי המשקל-עצמי כגון כפיפות בטן ובטן-סטטי, תרגילי ירך, ישבן וגב-תחתון. (יש להביא בגדי ונעלי ספורט) רמת קושי-בינונית עד קשה.
  RT CV / / FB
  עלות השיעור לאדם: 280 ₪ לזוג: 420 ₪.

  Body Pump
  שיעור בו משתמשים במשקולות חופשיות, על מנת לחזק ולחטב את הגוף ולשרוף שומנים. האימון עובד על כל השרירים בגוף תוך שימוש בתרגילים כמו: מכרעים, סקוואטים, דחיקה, הנפה וכפיפת מרפקים. בשיעור נתמקד בטכניקה ויציבה נכונה.
  עלות שיעור לאדם: 280 ₪ לזוג: 420 ₪.
  *השיעור מתאים לקבוצה של עד 10 משתתפים.

  אימוני גוף ונפש:
  פילאטיס
  פותח על ידי יוסף פילאטיס ב- 1980 כשיטה לחיזוק גופו עקב ילדות מרובת מחלות. פילאטיס הינה שיטת אימון המשלב כוח וגמישות ומתאימה לכולם. תרגול פילאטיס תורם לשיפור המצב הפיזי וגם הנפשי. פילאטיס גם משפר את זרימת הדם, היציבות, שיווי המשקל וכן את המודעות לגוף. כשמחזקים את שרירי הליבה של הגב והבטן, פלג הגוף העליון מתייצב ומתאפשרת תנועה חופשית של כל הגוף. (חובה-בגדי ספורט) מתאים לכולם.FB / FL / RT עלות שיעור לאדם: 250 ₪ לזוג: 420 ₪.
  יוגה
  שיטות שליטה על הגוף והנפש – הוכח כי יוגה משפרת את בריאות הנפש, השרירים והשלד ואת איכות החיים בכלל. בנוסף, הוכח כי תרגול יומיומי של יוגה מעלה את רמות הGABA במוח ועל ידי כך תורם לשקט הנפשי ומשפר את מצב הרוח. שלושת העקרונות העיקריים ביוגה: נשימה, מדיטציה והתעמלות, תורמים לבריאות הכללית באופן משמעותי, ועוזרים להגן על הגוף מפני מחלות. יוגה מסייעת גם בהפחתת מצבי דיכאון, תשישות, נדודי שינה וכאב. בעזרת היוגה, ניתן לשלוט גם בחרדה. (חובה-בגדי ספורט) מתאים לכולם.
  E / FL
  עלות שיעור לאדם: 250 ₪ לזוג:420 ₪.

  טאי-צ'י
  טאי צ'י יכול לסייע במצב של חוסר איזון בזרם האנרגיות בגוף ובהחזרת הזרם לצורה חלקה. בשיתוף פעולה של נשימה רגועה וטבעית , יחד עם ריכוז של המחשבות, אנו עוזרים משפרים את הזרם החופשי של האנרגיה הפנימית.
  בנוסף טאי צ'י יכול גם לשפר את הגמישות והכושר של השרירים. התנועות החלקות והעדינות עוזרות גם להרגיע ולשחרר לחץ. (חובה-בגדים נוחים) מתאים לכולם. E
  עלות השיעור לאדם: 280 ₪ לזוג: 420 ₪.
  מדיטציה
  מדיטציה הוא השיטה המושלמת להפגת מתחים ודאגות והשגת שלווה ושקט נפשי בחיינו העמוסים. (חובה-בגדים נוחים) מתאים לכולם. E
  עלות השיעור לאדם: 280 ₪ לזוג 420 ₪.
  Nia
  תנועה בריאותית המשלבת סגנונות שונים של ריקוד (מודרני, דנקין דאנס, ג'אז, מזרחי, שבטי ועוד) עם יוגה, טאי צ'י, ותורות לחימה כמו: קראטה ועוד.
  Neuromuscular Integrative Action - הנה פעילות גוף-נפש-רוח המתאימה לנשים, גברים, ילדים ונוער. הריקוד מתבצע בהנחיית מדריך ובו- בעת נותן מקום לחופש תנועה וביטוי עצמי. אין צורך בהכשרה מוקדמת. כל שיעור מדגיש נושא שונה ומהווה יחידה עצמאית שלא תלויה בשיעור שקדם לו.
  עלות השיעור לאדם: 250 ₪ לזוג: 420 ₪.


  FELDENKRAIS
  משפר: גמישות, יציבה, שיווי-משקל וקואורדינציה. השיעור מסייע בהפחתת כאב, אי נוחות ועוד. (חובה-בגדים נוחים) מתאים לכולם. FL / E
  עלות השיעור לאדם: 280 ₪ לזוג: 420 ₪.


  אימוני סיבולת:
  הליכות בטבע
  הליכה למתחילים- הליכה של 2-קילומטר לאורך השביל ביער. הליכה ספורטיבית זו מתבצעת בקצב קל עד בינוני והינה צורה יעילה של פעילות גופנית (חובה-ביגוד מתאים ונעלי ספורט) מתאים לכולם. CV / FB
  עלות שיעור לאדם בודד: 100 ₪ לזוג: 220 ₪.

  הליכה של 5-קילומטר לאורך השביל היפה שביער. הליכה ספורטיבית זו מתבצעת בקצב בינוני עד מהיר. זאת פעילות גופנית אפקטיבית מאוד שמעלה את הדופק כאשר אנו עולים ויורדים בגבעות התלולות שביער. נסיים את ההליכה במתיחות.(חובה-ביגוד מתאים ונעלי ספורט) רמת קושי-בינונית. CV / FB
  עלות שיעור לאדם בודד: 220 ₪ לזוג: 380 ₪.


  זומבה
  תצטרף למסיבת הזומבה לחוות את השילוב הכיפי והמרגש של מוזיקה וריקודים לטינים ובין-לאומיים שתורמים לאימון אפקטיבי וממכר. תרקוד כאילו אף אחד לא רואה. (חובה-ביגוד ספורט ונעלי ספורט) מתאים לכולם.
  CV / FB
  עלות שיעור לאדם בודד: 250 ₪ לזוג: 420 ₪.

  Aqua Body Workout
  תוך שימוש במים כהתנגדות, שיעור כיפי זה עוזר לחטב את כל הגוף בלי להפעיל לחץ על מפרקים רגישים. ניתן לשרוף עד 300 קלוריות בשיעור (חובה - בגד-ים ) מתאים לכולם. FB / RT
  עלות השיעור לאדם: 220 ₪ לזוג: 380 ₪.


  Core fitness Workout
  תרגילים שמאפשרים לגוף לנוע בצורה טבעית ובטווח תנועה מלא מסייעים בקבלת תוצאות מהירות, מעלים את קצב חילוף החומרים, שורפים שומנים ומחטבים את הגוף. השיעור מורכב מתרגילי התנגדות ומהתעמלות קרקע לחיטוב מעולה. (חובה-ביגוד ספורט ונעלי ספורט) מתאים לכולם.
  RT CV / / FB
  עלות שיעור לאדם בודד: 220 ₪ לזוג: 380 ₪.


  Body shaping - חיטוב הגוף
  שיעור המשלב רצועות התנגדות ומשקולות ידיים על מנת לחזק ולחטב את השרירים, לשפר את היציבה, להעלות את הדופק ולשרוף שומנים. (חובה-ביגוד ספורט ונעלי ספורט) ממרמה התחלתית עד רמה בינונית. FT / CV / RT
  עלות שיעור לאדם בודד: 220 ₪ לזוג: 380 ₪.


  Fitball
  ה Fitball מספק תמיכה טובה לגב התחתון, למפרקים ולצוואר ולשיווי המשקל. בנוסף, ישיבה על כדור מהווה בסיס לא יציב שאוטומטית מחבר אותך לשרירי הליבה העמוקים ומחזק אותם. (חובה-ביגוד ספורט) מתאים לכולם.
  RT / FB
  מוגבל ל- 14 משתתפים
  עלות השיעור לאדם: 220 ₪ לזוג: 380 ₪.


  Bosu
  תקפצו על Bosu, חצי כדור כדאי לנסות את השיעור הייחודי שמאתגר את הכושר הכללי. אימון הכלל-גופני זה משלב אימוני כוח וקרדיו יחד עם התעמלות שיווי-משקל לתת לך אימון רציני. כיף, מאתגר. (חובה-ביגוד ספורט ונעלי ספורט) מתאים לכולם. FT / CV / RT
  עלות השיעור לאדם: 220 ₪ לזוג: 380 ₪.


  Foam Roller - התעמלות בעזרת גליל- מוגבל ל- 14 משתתפים
  אימון לשיפור לחיזוק השריר ושיפור הגמישות. שיעור זה מלמד איך לפרק רקמה צלקתית, לעסות את עצמך בצורה תרפויטית ולשחרר קשרים בשרירים וברקמות הסמוכות. (חובה-בגדי ספורט) מתאים לכולם. FL
  מוגבל ל- 14 משתתפים
  עלות השיעור לאדם: 220 ₪ לזוג: 380 ₪.
  עלות שיעור קבוצתי הנו 1600 ₪


  מפתח קיצורי השיעורים :
  CV - אימון קרדיו FB- אימון שריפת שומנים RT- אימון התנגדות
  FL - אימון גמישות E- חינוכי
  המודעה פונה לגברים ולנשים כאחד.